Tusze Lipiany

Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego
Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego

Wśród najnowszych innowacji wpisanych na zbyt przez firmę Brother można zastąpić nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej ważnymi wartościami są bardzo silne tempo papierze i relatywnie nieduże koszty eksploatacji.

Tusze Mielno

Producent ustawił na całkiem nowoczesne rozwiązania w obszarze mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały uregulowane do wydawania na tekstyliach. Mechanizm drukowania odkłada się z dwóch głowic drukujących, z których wszystka posiada cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX ukazuje się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może wykonywać się w poszczególnym przebiegu. Zmienia to oczywiście tempo drukowania. Drugim dobrym wyjściem jest nowoczesny system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym wyjściem jest też cyrkulacja białego atramentu aktywna cały moment w systemie czuwania. Układ podawania atramentu jest ukrywany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w książce cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w przewodach doprowadzających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w powiązaniu z zespołem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy oczyszczania się zostały w pełni zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło także zastosowanie innowacyjnych tuszów. Wiadomo jak jakaś inna metoda, wygoda i technologia posiada swoją wartość, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Innowacyjne atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z nową drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę charakteryzującą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej ukazuje się niższą wartością i ogromniejszą paletą kolorów też są bardziej trwałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgoda z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmianie jest nieco wysoka konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale nakładając na zbyt nowe narzędzia. Brother stoi się jednak znacznie prostą ceną wydruku i dużą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z rodziny Innobella.

Tekst zamieszczono przy zgody z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę