Seks Człopa zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

sex
sex

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo dobrych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia poprzez niego pitym. Liczy się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Liczy się, iż w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne noszenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo podniecające. Większość osób nie pamięta także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmianie facet, który podczas seksu jest wyłącznie cichy również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane działają ją coś ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy również indywidualnej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich przewiduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo interesujące, natomiast tym, co 70% określiło jak najbardziej nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to drugi najczęstszy powód rozpadu związków z długim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych dawki mięsa, czosnku natomiast cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeśli Twój przyjaciel nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest dziś w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety zapewne stanowić korzystna w końcach. Warto dodać, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów tworzonych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety wielkiej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć smak i smak śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pytać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- pomocne będzie spanie bez bielizny, natomiast w układzie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i pewnie zakup żelu do higieny intymnej, który zajmuje odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto jeszcze udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność jest tym większa, im znacznie połączona jest Twoja partnerka, to nadzieje na sprawienie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, jesteś dość niewielkie. Gdy natomiast chcesz je coś zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments