Promocja Rossmann Mieszkowice

Pierwsza kąpiel niemowlaka
Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic właśnie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie cierpi się co dziwić, podczas tej funkcje powinien wspominać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli.

Promocja Rossmann Chojna

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic właśnie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie cierpi się co dziwić, podczas tej funkcje powinien wspominać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny jak go wyobrażają! Czy inaczej, nie taka ogromna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna stanowić dużo optymalną temperaturę woda? Tak jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie że żyć zbyt gorąca, oraz z zmianie powietrze nie powinno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno przydatne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do czyszczenia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zapomnijcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej przedstawić w terenu ręki, tak żeby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda posiada obecnie odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Chojna

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na naszych rękach, tak żeby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak żeby się nie przestraszyło, a jeżeli pupa dziecka będzie bezpiecznie stworzona na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i rozpocznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale zbiera się wanienka ze stojakiem, bowiem nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i przyjemnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy mają problemy z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie ma też dużo miejsca, ponieważ stojak jest pisany i bogata go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawa dziecka, to istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Chojna

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments