Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"
Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W minionym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż koniec tego konkursu mógł stanowić piękniejszy. Goście przez niemal całą drugą połowę działali w 10., a zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na miarę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stanowiła obecne piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był usatysfakcjonowany ze zdobycia trzech punktów, to oznaczał, iż w pozie jego zespołu brakowało skuteczności. – Już do przerwy winno stanowić trzy do zera, i następnie dawało nam się łatwiej. Piszemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że uważamy te trzy tematy i potem jesteśmy w walce. Jesteśmy już trzy miesiące, by odpowiednio zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy jednakże w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie także posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, oraz jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments