Opony używane Dziwnów

opony używane
opony używane

Opony Michelin traktowane są za same z najwspanialszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Trzcińsko-Zdrój

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one zdanie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych ocenie w wyniku wielu testów i kontroli. Do najkonkretniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo pozytywne parametry niezależnie od chwile roku,
– dużą siła na wybranie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Trzcińsko-Zdrój

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić także w zimie. Nie uczestniczy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Doskonale dodają się dla samochodów w wersji małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to zaznacza się bardzo przydatnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Trzcińsko-Zdrój

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Trzcińsko-Zdrój

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała bardzo wydajną jakość hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem czerpać spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak zaczynającą z okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co mówi o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy chcemy korzystać z opon cały rok, bez potrzeby wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w zakresie od 15 do 19 cali.

Opony używane Trzcińsko-Zdrój

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami również znacznie wartościowymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest używanie do jej zawartości nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym czynnikiem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia oraz zaawansowanej technologii, użytej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki został założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, a wraz ze mijaniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co oddziałuje na dobre stronie jezdne na śniegu. Najważniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas kończenia się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Trzcińsko-Zdrój

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x