Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…
Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych umieszczali na własnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., jednak toż obecnie wynika z wyjątek procesowych i też na to świadczyliśmy już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet by nie zauważył, jeśli nie wysłane smsy. – Inna taka informacja, iż jest dosyć tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę planowała toż jedyna się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne istniała modna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się obecnie na bardzo, pod kątem morderstwa, pokazało się, iż ta nowość była bez powodu. Nadawano ją do kilku przypadkowych osób, oraz do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, podzieliło się dziwne, że choćby z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo bezpośrednio w których formach do tej sprzedaży doszło, natomiast obecny właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko wskazuje na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, iż nie nadawała ich Aneta D. Natomiast dziwna wykazała się policjantom inna rzecz. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, skoro je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że kupił dom z pełnym wyposażeniem, i choćby z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wychodziło z obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale choćby nie wzięła walizki a nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z ostatnim chyba zawierać Mariusz G. Tyle, iż nie było to takie proste. Jego kondycja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, to nie pasowało. Co ciekawe, potem okaże się, że Aneta D. przez każdy czas spotykała się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został przyłapany na dwa dni przed swoim ślubem z nieznajomą osobą). Widziały ich jednak nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta miała, było wynajmowane. Ona taż pozostawała w własnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że wtedy jej nie widzieli, dlatego i jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że funkcjonariusze są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich samych zaś stanowi szczególnie skomplikowana. Ponieważ taż propozycja tak długo trwała. Aneta D. została zamordowana we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podaje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie mniejsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x