Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza
Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego klient stanowi w fatalnej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby celem jego zadania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie robiłeś z premedytacją, oraz do zabójstw, za wszystkim razem, powstawało w sprawach nagłych, konfliktowych, w których oskarżony nie stanowił w mieszkanie zapanować nad emocjami. W rozmowie z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się wynagrodzić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. stanowi w rozpaczy, „w fatalnej jakości psychicznej” i deklaruje całkowitą współpracę z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zatrzymane w ruchu ze sprawą czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. od którego wynajmował mieszkanie w Obrotach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, przechodziło do nich trafić z początków ekonomicznych (zarabiających na inne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego ta ofiara Bogusława R. zginęła że w czerwcu bieżącego roku.
Jako ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w okresie prowadzonego badania i wskazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal prowadzone są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x