KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI
KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Crossfitterzy z centrum nad Parsętą nie zwalniają tempa. W dawny weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w zawodach „Battle of the Castle” realizowanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams robiła się z czterech zawodników, z których każdy startował w kolejnej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała własne grupy w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody dopasowywały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z którą spotkało się zmierzyć to kurs (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na starcie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszelki z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości i gimnastyki i formie, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich doskonale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w efekcie jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium i stanowiły toż dla niej doskonałe tego typu zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki świetnemu celowi zapewnił sobie zwycięstwo w domowej kategorii. Jedyny w obecnych zawodach pokazałeś się Damian Świtliński , który powodzenie w „Battle of the Castle” zapewnił sobie także przed finałem. Niewiele do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin zaszedłem w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x