Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg
Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma stać zdjęty w najbliższą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem związany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych kobiet, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede każdym ze względu na indywidualną funkcję.

– Dostaje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki również ten krzyż powinien się tam pojawić, tak jak wydobywa się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w konwersacji z bliskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w sprawie przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie jednak dyskusji na temat ewentualnych kolei na banerze.

W najbliższą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto ma być zrobione na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest wtedy połączona z pismem, które do nas wpłynęło w ostatnim czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner uważał się na budynku magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x