AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY
AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

W kontakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów i pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej działać będzie wszystek zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Również od soboty, 14 marca autobusy przejmować się będą ale i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jednym rozkład jazdy w dni codzienne przestaje być obecni do odwołania. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Spółki będzie też nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą aktywne bez zmian.

z zmiany biuro obsługi mężczyznę w stolicy Spółki nie będzie brać interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie wrzucić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wprowadzeniem do Spółki Ważna je promieniować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments